Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi szükséges ahoz, hogy...

Mi szükséges ahoz, hogy pszichológiát tanuljak?

Figyelt kérdés

régóta foglalkoztat a gondolat, rengeteget olvastam a témában,és ugy érzem,ez lenne az,amivel en hosszu távon is szeretnék foglalkozni. most 22 éves vagyok,és nem tudom nincs -e késő még hozzá?mivel legalább 5 évet kellene tanulnom,és nem tudom,hogyan hatna ez a jelenlegi kapcsolatomra. ( eléggé komoly a dolog,ugy gondolom,ö lesz a férjem )

Másik kérdésem pedig az lenne,hogy külföldi magyar vagyon,és erre csak magyarországon van lehetöségem. ujra kell érettségiznem,hogy egyáltalán elkezdhessem ?



2019. dec. 12. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Min 10 év az az 5.


Nézd meg a KRE Kapszli képzéskatalógusát!


Milyen negatív hatással lenne a kapcsolatodra az, hogy tanulsz?? A kettőnek mi köze van egymáshoz?

2019. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Mit tanulsz?

[link]

Kösd fel a gatyádat, ez egy népszerű szak.

[link]

Milyen?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2019. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!