Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem érettségi...

Emelt történelem érettségi felkészülés?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam az állam által índitott felkészítőre nem is ez a lényeg hanem kíváncsi vagyok hogy minden évben adnak ki különböző szerzők kölönböző felkészítő könyveket mivel én sosem használtam ilyen könyveket és halottam róluk hideget meleget is kíváncsiságból kérdezem aki használ vagy használt ilyen emelt érettségire felkészítő könyvet hogy ebben benne van a közép és az emelt témák is? Illetve aki csak ilyenből készül mert mondjuk nincsenek már meg neki pl a Száray féle könyvek és csak ilyenből készül az tuti megbukik vagy fel lehet készülni 2-es vagy 3-as szintre vagy akkár jobb eredményre kinek mi a véleménye az ilyen könyvekről?

#történelem #emelt szintű érettségi #emelt érettségire felkészítő könyv
2019. dec. 19. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy, amit nagyon-nagyon érdemes megvenni. Nálunk mindenki ebből készül az emeltre, nem véletlenül.

[link]

2019. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod ment a zöld kész :) jöhetnek még további válaszok! :)
2019. dec. 20. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit az első linkelt, nekem is megvan. Tényleg ki van dolgozva minden tétel, csak az a baj, hogy vázlatszerű az egész és sok felesleges infó is van benne. Például egy olyan egyetemes történelmi eseményről, amiről érettségin rövid esszét kérnek, arról is két három oldalas vázlat van kidolgozva. Én jobban szeretem az ok-okozati viszonyra épülő kifejtést egy témában, mert érettségin is így követelik. Ebből kifolyólag én a Száray-könyvekből tanulok, és amit esetleg ott nem fejtenek ki 100%-osan, azt ebből a fent belinkelt felkészítő könyvből kiegészítem.
2019. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2019. dec. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!