Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4 hónap alatt milyen időbeoszt...

4 hónap alatt milyen időbeosztás lenne a legmegfelelőbb az érettségihez? Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Az elmúlt négy évbe bár nem voltam rossz tanuló nem tanultam sokat. Matekból tudom a gyakorlás az egyetlen módszer, irodalommal nem igazán szeretnék foglalkozni. Viszont töri,angol, bioszra nagyon rá kell feküdnöm. Ezek közül kettőből is emelteznem kellene. Sikerülhet? Melyik módszerek a leghatásosabbak, milyen idő beosztásban és felállásban lenne érdemes neki állnom? (Gondolok itt pl arra h minden nap egy óra valamelyik tantárgyból vagy téma körönként kezdjek mást stb).
2020. jan. 3. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira azért ráparázni, még emelt szinten is sokat segítenek az idegen tanárok is, ha látják, hogy tanultál, sokszor a józan paraszti eszedet kell használni. Oldj meg egy pár érettségit, hétvégente többet, így rutint is szerzel, s látni fogod, hogy egyáltalán nem vészes, sokszor egy TZ sokkal szívatósabb volt, szívatós tanárnál, az érettségin viszont neki is "meglágyult" a szíve. Sikerülni fog! Egyébként mi cél, egyetem? 22/F
2020. márc. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!