Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon nem ertek a kemiahoz,...

XxX_Altair_XxX kérdése:

Nagyon nem ertek a kemiahoz, viszont bukni se kene?

Figyelt kérdés

Mar mindent probaltam de semmi nem megy legyen szo kulon tanarrol, tablazatokrol ,orarol-orara tanulasrol egyszeruen hulye vagyok a tantargyhoz, pedig semmilyen masik tantargybol nem allok meg a bukas kozelebe se. Nincs valami online osszefoglalo mint pl:irodalombol a zanza vagy valami olyasmi ami segitsegul szolgalhat vagy esetleg valami tanacs vagy akarmi?

Ugy erzem hogy tul sok idot toltok a kemia tanulassal es mintha nem is tanulnek semmit.... 18/fiu



#tanulás #kémia #tanulási nehézség #időbeosztás #kemia tanulas #bukastol valo felelem
2019. dec. 16. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz youtube-on videókat, hátha az animált képek + szöveg segít rajtad és a képzelőerődöd, az emléjezeteden.

De nem értem, mármint...nagyon sok része csak magolás annak a kémiának. Persze, van logika benne, de ahhoz, hogy egy kettest kapj, bőven elég csak leülni és megtanulni, mint a töri egyes részeit vagy bármit.

2019. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában az embereknek kémiából nem a tárggyal, hanem a tanárral van a bajuk, mert sajna rengeteg kémia tanár van, aki annak vallja magát, közben meg ordas hibákat követ el. Próbálj meg így inkább a könyvből tanulni és soha ne magolj, érrelmezd azt amit olvasol és elmondassz. Ha valamit nem értessz írj privát üzenetet nyugodtan szivesen segítek. Próbálj meg időt szánni rá és sok kitartást. Egyébként a matekkal nincsen gondod? Csak mert a két tárgy hasonló képességekre épül.
2019. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha leírod nekem mit vesztek, nagyon szívesen segítek neked! :)
2019. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megmondod, én is szívesen segítek.

Valószínüleg az a bajod, hogy nem érted meg és ezért magolsz.

2019. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokan kerdeztetek es nem matekkal nincs gondom regen versenyeztem is de most inkabb a nyelv tanulasra forditom a hangsulyt de ez kemia bukasos dolog rengeteg idot elsziv mar picit javult a helyzet erzem hogy kozel van a kettes de meg mindig rengeteg 3 ast es 4 est kell hoznom es ha a tanar megint random felszolit felelni az 1 honapja vett anyagbol amit addigra el is felejtek akk az nagyobb visszaeses mint amit "elore leptem" az utobbi ket honapba
2020. febr. 3. 22:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Update par honap mulva: koronavirus szituacio megmentett a bukastol szerencsere egy emelt kemiara meno osztalytarstol eltudtam kerni a vazlatokat es igy hamar osszetudtam szedni nehany jo jegyet es igy elkerultem a bukast
2020. máj. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!