Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Maradjak suliban, vagy menjek...

Maradjak suliban, vagy menjek el dolgozni?

Figyelt kérdés

3 éves karosszéria lakatos szakon vagyok,amit szeretek is,de nem hiszem hogy ki fogom bírni ezt a 3 évet.

Valami más megoldás?

Milyen munkahelyre mehetnék el?


2020. jan. 9. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezenkívül milyen végzettséged van, nyelvekkel hogy állsz? Ha csak egy szimpla érettségid van, akkor azzal nem igazán lehet jó munkahelyet találni. Valószínűleg valahova minimálbérrel felvesznek, de abból tisztességesen éhen halni se lehet.
2020. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Hány éves vagy? Dolgoztàl már? Ha 8/12 osztályod van, vagy egy sima érettségid akkor felejtsd el ezt a hülye ötletet. Dolgozni sem àlom, egy nagy szívàs az egész, még ha jó diplomàd/szakmàd van akkor is kerülhetsz szar céghez, és ha jobb opció nincs akkor ott is ragadsz. Tanulj ameddig csak lehet, ha ez a szakma nem is tetszik, tanulj mást!
2020. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. Dolgoztam már szakember mellet segédmunkásként.

Éretségim nincs csak általános 8 végzettségem.

Édesapámnak vállalkozása van és ott dolgozom én is ha épp van munka.

2020. jan. 9. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Aha, hagyd ott a francba ha egy nincstelen senki akarsz lenni. További kellemes életet!


Üdv: Egy orvostanhallgató

2020. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 erre mi szükség volt? Most komolyan. 🙄

Üdv, egy orvostanhallgató


Kérdező, én a tanulást szorgalmazom, de ha szenvedés amit most csinálsz, akkor találd ki, hogy mi érdekel és végezd el azt.

Egy érettségivel több lehetőséged lenne...

2020. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az érettségivel nem menne semmire, önmagában az egy hatalmas nulla. Én az érettségi mellé szakmát is kaptam és sehol nem akarnak alkalmazni, még építkezésre sem kellek segédmunkásnak, pedig burkolótanonc vagyok. Még csicska munkára sem vesznek fel. Ha tanulsz valamit szakmát tanulj! Én is ismerősöknek csinálok 1-2 javítást és abból van pénzem! Érettségit akkor csinálj, ha bemeneti feltèlet valamelyik szakmàhoz ami érdekel, vagy egyetemre akarsz menni! Hidd el, szakmunkàsból hiány van, szóval sok esetben már annyi pénzt kérsz amennyit nem szégyelsz. Kőműves, ács, festő, vízvezetékszerelő, autószerelő stb ezekkel halálra keresed magadat még maszekban is.
2020. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem akarsz te semmit, nincs érettségid se csal tengődsz, itt keresel egy kis megnyugtatást hogy továbbra is alibizz


hagyd a francba, majd a gyártósorok felszívnak minimum 12 órában

2020. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!