Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 21 éves fiú vagyok. Szerintete...

King2017 kérdése:

21 éves fiú vagyok. Szerintetek megéri kimenni dolgozni vagy inkább maradjak?

Figyelt kérdés
Abban szeretném kérni a segítségeteket hogy 10 évre cyprusra mennék ki Egy hotelbe dolgozni. Németből és angolból középfokú nyelvvizsgám van.

2017. dec. 18. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
10 évre? :D Nem most kell eldöntened, hogy meddig maradsz, és egyből ennyi időt megcélozni butaság.
2017. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Meg éri menni fiatalon minnél hamarabb világot látni
2017. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha már csak ilyen határozott időre mennél akkor inkább Németország vagy Ausztria. 2-3szorosát megkeresed minimum mint Cipruson. Cipruson persze jó az idő, meg ha olyan helyen laksz akkor nyugodt meg minden, de megszedni ott nem igen fogod magad.
2017. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nincsen semmi végzetséged.


Amit írtákl, hogy németül meg angolul kicsit tudsz, én inkább németországba mennék a helyedbe tovább tanulni, egy ausbildungot csinálni.


Gondold végig mi az a meló amit szivesen végeznél, amiben a jövödet eltudod képzelni. Favágó, asztalos, vízvezeték szerelö, bolti eladó, tanár, fodrász, informatika, banki tisztviselö.

Németországban a nem egyetemi szakmákat úgy tanulják a gyerekek, hogy találnak egy munkahelyet aki beiskolázza öket. Ilyen ausbildung helyeket a cégek maguk hírdetik. Ezért kapsz 400-800€/hó között pénzt még az iskolás hetekre is. Olyan mint egy munkahely de a végén lesz egy végzetséged gyakorlattal. Ilyen fiatalon ez érné meg leginkább.

2017. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!