Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeged, üzemmérnök informatiku...

Szeged, üzemmérnök informatikus BProf képzés, vélemények?

Figyelt kérdés
Le kellene adni a jelentkezést februárig, és én erre az egyetemre/szakra gondoltam. Vélemények magáról a szakról, úgy általában? Esetleg aki ott helyben, ezen a szakon van/végzett, mit tudna elmondani eddigi tapasztalatai alapján?
2020. jan. 11. 15:24
1 2 3
 21/21 Vodafonelive ***** válasza:
90%

Ha a mernokinfo BSc-nel a fizika miatt volt a baj, akkor ne felj. Fizika, elektrotechnika es elektronika van de biztos vagyok benne, higy ha az elozo evek zh-ibol meg vizsgaibol felkeszulsz menni fog, nem ezen menne el es ugy sem nezik szigoruan. Bar Szegedet nem ismerem de itt mar sokat olvastam, hogy eleg eros az info kepzese.

Kulonben sokan irjak az MSc-t, az informatikusok kb. 90-95%-a nem fogja megcsinalni az info mestert. Forumokat is olvasok de mindenki meg levelezon is nagyon foloslegesnek tartja, ugyhogy kb emiatt van a BProf, majdnem ugyan azt a tudast adhatja de sajnos meg elegge uj es nem kerult ki a piacra a friss hus.

2020. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!