Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Az alábbiak közül szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

1 - Kémia-biosz tanári

2 - Nem piacképes mérnöki

3 - ETK-s egészségügyi

jan. 14. 17:39  Privát üzenet  

A válasz

Milyen szempontból?

Anyagi? Presztizs? Élvezetes munkakör? Hasznosság?

Ehhez tudni kéne, hogy ezek közül neked mi a legfontosabb. Én a harmadikat választanám, mert engem az érdekel, az köt le leginkább. Tanár biztos nem lennék, de tökjó ha valaki szeretne tanár lenni, mert égető szükség van jó tanárokra. Mérnök se lennék, nekem az túl száraz dolog.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 14. 22:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Élvezetes munkakör lenne az első szempontom. Másodsorban az anyagiak is érdekelnek, bár tudom, a három közül egyikkel se túl jók a lehetőségek. :/

# 2/2Időpont jan. 15. 16:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol végezzem el a barista tanfolyamot, mi a legjobb választás?
Melyik OKJ-s színitanoda lenne a legjobb választás? És melyiket kerüljem el messziről?
Melyik választás lenne a legjobb?
Pszichológus szeretnék lenni, melyik középiskola a legjobb választás ebben az esetben?
A sportújságírás területén szeretnék dolgozni. A Média- és Kommunikáció szak a legjobb választás?
Gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki, had- és biztonságtechnikai mérnöki, villamosmérnöki vagy műszaki földtudományi. Melyik a legjobb választás?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!