Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi Tudományegyetem TTIK...

Szegedi Tudományegyetem TTIK kémia szakán melyik kollégiumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ahová nagy valószínűséggel be is juthatok, nincs messze a TTIK-s épülettől, és viszonylag normális a közösségi élet (bulik terén..mivel én nem bulizni megyek koleszba hanem muszájból mivel Pestről megyek). Továbbá tutira van net, máshogy a családommal nem tudnék kommunikálni.. Előre is köszi
2010. júl. 24. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én károlyis voltam, és nem javaslom, getto, de nagyon, pedig tavaly "újították fel"...


Móra, ott is van net, amúgy hermannban is többenvagytok egy szobában, mint általában egy koliban...


Öthalom nagyon jó lenne, ha újszegeden lenne a paneles résznél, vagy a kp-ban valahol, vagy a károlyi felé, de így eléggé sokára ér ki a busz, olyan 20-25 perc nem csúcsforgalomban, és ritkán jár :|

2010. júl. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most kaptam meg a levelet a sulitól. Félek, mivan ha nem jutok be a suliba? BPestről mennék, havi átlagkereset a családban 50E, van egy régi 93-as suzukink, egy kiadott lakásunk. Anyukám takarítónő 4 órában, apukám portás 6 órában, bátyám 4 órában bizt. őr. A felvételi pontom 304 lett, 228-al lehetett asszem bejutni.. Hermanba betudnék szerintetek jutni?
2010. júl. 28. 13:30
 13/13 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi :D Szóval félek mivan ha nem jutok be a KOLIBA ..
2010. júl. 28. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!