Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi félév kihagyása,...

HEyoalf kérdése:

Egyetemi félév kihagyása, majd újra elkezdése? A bátyám és a családom érdekében fordulok hozzátok!

Figyelt kérdés

Üdv!

A kérdés és a segítségkérés nem nekem, hanem amint már említettem a bátyámnak és a szüleimnek kéne.

A helyzet az, hogy bátyám a második félév után kiszeretne hagyni félévet az egyetemen, mondván hogy úszómester képzést végez, amivel pénzhez juthatna, és állítása szerint elkezdené újra az egyetemet, csak ugye aki egy ilyenért otthagyja, nem hinném hogy valószínű lenne a tanulás folytatása. Ez a helyzet napok óta ingerültté teszi a családot, és én szeretnék segíteni, de fogalmam sincs hogyan tegyem..

Mi a véleményetek, esetleg segítség, tanács?

Mindent meghallgatok, és köszönöm előre a válaszokat!!!!



2020. márc. 8. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene otthagyni? Passziváltatni kell azt az egy félévet és kész.
2020. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kiiratkozni. Simán passziváltat,2 félévet is lehet egymás után.
2020. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, semmi ok a pánikra a családban emiatt!
2020. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Azonkívül a bátyád már felnőtt ember, nem kell senkinek a jóváhagyása ahhoz, hogy félbehagyja az egyetemet, ezért hiába cirkuszolnak a szüleid.
2020. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!