22 évesen Tiszti egyetem?

Figyelt kérdés
Szakiskolàba tanulok,jelenleg úgy fogok végezni hogy érettségi 22 évesen lesz meg. Utána én katonànak mennék. Tisztire cél a légierő inkább a szentgyörgyi zászlóaljra orientálodva de a helikopterek is érdekelnek. Másodlagos a lövészdanádar es ha a vadászpilota nem sikerül akkor KMZ,ezek nyilvàn álmok nem biztos hogy eljutok de remélem. Megéri szerintetetk? Vagy máshogy közelítsem meg. Mégegyszer mondom a Szentgyörgyi zászloajba mennék vadászpilotanak mielott felreertesek szuletnek. Előre is köszonom vàlaszotokat.

2020. márc. 19. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életkorra hegyezted ki a kérdésed, akkor az ne legyen akadály. Bőven beleférne egy orvosi egyetem is neked.
2020. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De 26 éves korig lehet jelentkezni vadàszpilotanak nem? Vagy egyetem közbe már lehet jelentkezni?
2020. márc. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!