Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri Macbookot venni egyetemre?

Megéri Macbookot venni egyetemre?

Figyelt kérdés
Gazdalkodasi es menedzsment szakra jelentkeznek. Ha megeri akkor melyik tipust lenne erdemes megvenni?
2020. márc. 20. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem eri meg.
2020. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bovebben?
2020. márc. 20. 22:10
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
gazdmenen a ppt-k megnyitásához minek kell macbook?
2020. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért pont MacBook? Bármilyen laptop/számítógép jó.
2020. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges. Egy felsőbb kategóriás Windows gép mindent tud amire szükséged lehet, pl. Office használata. Ráadásul így is olcsóbb mint egy Mac..

Pedig ezt úgy mondom hogy amúgy nekem is tetszenek, főleg a MacBook pro 13

2020. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem csak pont azert gondoltam a Macbookra mert rengetegen mondtak, hogy nagyon jo az akku ideje meg megbizhato. Szerintem ez nelkulozhetetlen ha hosszutavon gondolkodok egy laptopban.
2020. márc. 21. 08:33
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Vennék a helyedben 100k-ért Hardveraprón egy használt üzletit, és bőven kiszolgálna officera.
2020. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az nem biztos, hogy majd gépen fogsz jegyzetelni az órákon, de akkor is kell beadandókat írni, kapsz anyagot, kell kutatni stb., tehát kell egy használható számítógép az egyetemhez. Nyilván létezik könyvtár, vannak asztali gépek stb., de szerintem akkor már célszerű egy saját hordozható gépet beszerezni (én pl. sokszor magammal viszem, tanulok a szünetekben vagy utazás közben, de nekem akár órákon is jól jön). Hogy ez most milyen márka, milyen típus, használtan vett vagy új, milyen színű, milyen méretű, mekkora a súlya, mennyi az üzemideje stb., stb., ez már mind a saját preferenciáidon és igényeiden múlik. Az egyetemi teendőkhöz és az átlag felhasználói igényekhez igazítva tulajdonképpen tényleg nagyon sokféle gép szóba jöhet és ezen felül neked kell eldönteni, hogy személy szerint neked mi tetszik, mire van szükséged, mennyit szánnál rá stb. Ha te valami miatt Macbookot szeretnél és emiatt neked megéri, akkor nyugodtan válassz egy Macbookot.
2020. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Talán annyiból jobb valóban a macbook, hogy stabil az iOS, nem omlik össze magától egyik pillanatról a másikra, mint a windows, ráadásul a vírusoknak is hatékonyabban áll ellen a rendszere..

2020. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem is kell feltétlen Windowst használni, egy jól megválasztott Linux disztribúció is van olyan stabil mint a MacOS, ráadásul teljesen ingyen tudsz hozzájutni.
2020. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!