Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri Macbookot venni egyetemre?

Megéri Macbookot venni egyetemre?

Figyelt kérdés
Gazdalkodasi es menedzsment szakra jelentkeznek. Ha megeri akkor melyik tipust lenne erdemes megvenni?
2020. márc. 20. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha szereted ezt a típust, akkor igen.

Különben túl van ajnározva.

2020. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
igazából tökmindegy mit írtok neki, meggyőződése hogy ehhez macbook kell
2020. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gazdmenes vagyok, kb pptkre, tárgyfelvételre használom a laptopomat, egyetemre nem is viszem magammal, feleslegesnek tartom.

Szerintem nem éri meg, nem fogod kihasználni.

Páran próbáltak laptopon jegyzetelni, de az első félév után ők is papírra váltottak.

2020. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat:)
2020. márc. 22. 08:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha csak ppt-ket megnyitni kell, akkor elgondolkozhatnál, hogy nem elég-e egy tablet. Nekem volt laptopom, amikor kezdtem az egyetemet, de annyival kényelmetlenebb, még a legvékonyabb, legkönnyebb darabok is elég nagyok, ölben tartani pl vonaton szerintem nagyon nem jó, úgyhogy egy jó tablet sokmindenben ki tud szolgálni, könnyű, kompakt, és vehetsz hozzá kiegészítő billentyűzetet ha beadandót akarsz írni rajta. Órai jegyzeteléshez is sokkal jobb, mert kézzel tudsz bele írni egy jó stylus-szal és azt mondják kézirást tanulni könnyebb, mint gépeltet
2020. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

[link]


mi a véleményetek erről?

2020. ápr. 13. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!