Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kettes voltam végig matekbó...

Rayli kérdése:

Ha kettes voltam végig matekból, akkor nem nagyon érdemes gazdasági vagy hasonló szakokra menni, igaz?

Figyelt kérdés
Nos, 2-es lett az érettségim is, végig 2-es voltam középiskolában matekból, de így is érdekel valamennyire a matek. Néha-néha megértettem a képleteket, feladatokat. Volt amikor magamnak logikáztam ki egy teljesen más, rövidebb módszerrel a megoldást, ami jó lett, de persze nem kaptam rá sok pontot.

2020. ápr. 2. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Közgázon sokat kell számolni, de ne emeltszintű matekra gondolj!

Simán megtanulható.

2020. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Senkit nem érdekel,hogy kettes voltál
2020. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok gyógyszerészeten, hogy gimiben nem szerettem a kémiát.
2020. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 2. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne temesd még a dolgot. Én is elég gyenge vagyok matekból, érettségim is hármas lett sajnos, de már harmad éves vagyok a közgázon.

Nem mondom, hogy ez nagy érdem, büszke se vagyok rá, mert rendesen szenvedek néhány tárgynál, témakörnél... Korrepetálásra szoktam járni, mentort próbàlok keresni matekozáshoz. Lehetőleg egyéni korrepetálást.

Nem tudom még, hogy lesz a vége. De én próbálok mindent bele adni. Nem mondom, hogy egyszerű így, jó lenne, ha lenne hozzá érzèkem. Az egyetemmel az a gond, hogy sok-sok hozott tudást feltételez, valamit lusták megtanítani.

De szerintem próbáld meg mindenképpen, nem veszíthetsz semmit. A huszas évek eleje arra való, hogy az ember próbálkozzon, kipróbáljon dolgokat.

2020. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!