Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser képzés...

Műszaki menedzser képzés tapasztalatok/tanácsok? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Műszaki menedzser szakra szeretnék menni továbbtanulni.

Itt gyk.-n rengetek olyan válasz van ezzel kapcsolatban hogy büfészak,elolvastam sok választ,és lényegében azt szűrtem le,hogy "rossz büfészak ne menj oda,de nagyon jól el lehet vele helyezkedni és a fizetés is jó"

Nos hát akkor hol itt az igazság?

Szerintem sokan nem ássák bele magukat a témában,csak a szak nevéből ítélve mondanak egy véleményt.

Én a Debreceni Egyetem műszaki menedzser szakára szeretnék jelentkezni,ott az alábbi képzésektől lehet szakosodni,már alapképzéstől:

-Anyagmozgatás és logisztika

-Ipari folyamattervezés

-Építőipari

-Légi közlekedési


Engem legfőképpen az anyagmozgatási és logisztika szakirány érdekel.


Likelek két tantervet alap-ill.mesterképzésről:

bsc: [link]

msc: [link]


Szívesen várom a szakon tanuló,ill.végzett hallgatók béleményét,tapasztalatait akár privátban is.

Természetesen mások válaszait is szeretettel várom.


További szép estét mindenkinek! :)



2020. ápr. 23. 19:10
 1/2 Vodafonelive ***** válasza:

Megnézve a tantervet, tényleg rossz, hogy mindenből tanul valami alapot de úgymond a tantárgy 2-3.-t már nem tanulja belőle.

Gondolj bele a mostani helyzetbe, légiközlekedés szakiránnyal nagyon kevés helyre mehetsz el, talán itt lehet az egyik legtöbb pénzt kapni a későbbiekben de most mindenkit küldenek el vagy leépítenek.

Építőipari, még mindig megy az építőipar, ezzel kb. csak műszaki előkészítő mérnöki állásra mehetsz el, ebből eléggé sok van most is és Budapesten állítólag már nettó 300-400ezer forintokat is meglehet keresni. Azért írtam nettót, mert az építőipar sokszor gonosz és nem jelent be!

A másik két szakirányról annyit, hogy nézd meg a mostani logisztikát, valahol még van egy kis lángja de sajnos bedöglött a vírusnak köszönhetően és mindent itthon kell megoldani.

Az egyetemekről semmi tapasztalatom nincsen, dönts úgy ahogyan a szíved diktálja. Egyet ne feledj, kb. az építész, logisztikai, kicsit gépész, közlekedés mérnökikre hasonlít a képzés de egyikkel sem leszel mérnök, esetleg mesterképzésben próbáld meg kiegészíteni mással.

2020. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!