Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kéne tanulnom? Mivel kéne...

Rayli kérdése:

Mit kéne tanulnom? Mivel kéne majd foglalkoznom?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni, hogy mivel szeretnék foglalkozni. Felvrttek két egyetemre is, de nem indultam el,mert nem éreztem a magaménak. 19 éves vagyok, mások szerint van eszem, intelligens vagyok, szeretek vezetni, sportolni. Empatikus vagyok, segítőkész, szorgalmas, amit kell megtsnulok és viszonylag gyorsan is tanulok,jo a logika, egy kicsit szorongó vagyok. A Humán tárgyak az erossegeim inkabb.
2020. máj. 2. 11:33
 1/2 anonim válasza:
Nem muszáj egyből döntened. Én a gimnázium után elvégeztem egy okjs képzést, abba az irányba ami akkor érdekelt. Rájöttem,hogy kifejezetten az a szakma nem az Én világom. Hagytam még egy évet magamnak, dolgoztam és végül teljesen kiforrta magát,hogy minek szeretnék tanulni. Erre az elhatározásra 21 éves koromban jutottam el. Persze van aki ezt időpocsékolásnak tartja, de Én amondó vagyok, hogy még mindig jobb később tanulni valami olyasmit amit szeretsz, mint korábban egy olyat, ami nem tesz boldoggá. Sok sikert a számodra megfelelő szakirány megtalálásában!
2020. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked pedig sok sikert a karriered építéseben!
2020. máj. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!