Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik természettudományt...

Melyik természettudományt érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés

Személy szerint a geológiát választanám, de félek, hogy nem fogok tudni belőle megélni

Egyébként a többi természettudomány sem közömbös számomra, kivéve a biológiát.



2020. máj. 2. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a geológia és továbbképzed magad akár geotechnika, akár geodézia irányában (vagy mindkettőben), akkor eléggé jól meg lehet belőle élni a piacon, amíg az emberek építenek és felújítanak dolgokat. A másik, hogy én eléggé sok földtudományi területen dolgozó szakembert ismerek és akinek kevesebb a fizetése, azok is nagyon elégedettek a munkájukkal, mert sok más foglalkozással szemben erről elmondható, hogy azonnal látod a hasznát és tényleg segíti az embereket. És az sokat jelent, tudni, hogy a munkádnak értelme van, ezt nem lehet beárazni. Én is sokáig dolgoztam a szakmámban kevés fizetésért és azért nem váltottam, mert nem tudtam olyan pénzösszeget mondani, aminél már megérné nekem hogy olyan helyen dolgozzak, ahol nincs olyan lazaság és a munkámnak sem látom közvetlen értelmét.
2020. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!