Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi diagnosztikai képalkotó...

Orvosi diagnosztikai képalkotói analitikus szakot néztem ki egyetemen, a kérdésem lent?

Figyelt kérdés

Több kérdésem lenne:

Ezzel mennyire könnyű elhelyezkedni?

Nincs kifutóban?

Valamint egyik ismerősöm most médiában szerzett egy diplomát, és az a szak megszűnt utána, mert össze lett vonva egy másik médiás szakkal, így az ő diplomája nem is annyira keresett.. Arra vagyok kíváncsi, hogy nem létezik-e olyan szak, amivel összeolvadhatna, és ugyan így átvenné a helyét ennek, mert többet tud? Előre köszi a válaszokat!



2020. máj. 3. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szak nem hiszem, hogy beolvadna valahová hiszen már így is 5 elég különböző szakiránya van, ha valamerre változna a szak szerkezete, akkor már inkább szétfelé válna mint, hogy összeolvadjon még valamivel.


Kifutóban biztos nincs a szak, sőt még inkább felfelé kéne pörögnie tekintve, hogy a legtöbb szakirány, olyan szakembereket képez amiből hiány van.


Hogy mennyire könnyű elhelyezkedni, az meg függ, hogy melyik szakirányról beszélünk én csak a képalkotósról tudok nyilatkozni, azzal biztos, hogy nem nehéz, mert sorra nyílnak BP-n is a magán központok, de a sima közkórházakban is hiány van belőlük.


A többiről nincs megbízható információm (laboros, kutatós, optometrista, patológiai analitika ), de egyikről sem hallottam még, hogy nehezen helyezkednének el a végzettek.

2020. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!