Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak, mivel foglalkozzak?

Mit tanuljak, mivel foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok és jövőre fogok érettségizni, de nem tudom hova menjek tovább. 2 nyelven anyanyelvi szinten beszélek, illetve mellette angolul, és szeretnék még egyet tanulni majd, de nem szeretnék tolmácsolni meg hasonlók. Műszaki szak sem áll közel hozzám, viszont szeretnék közlekedéssel, annak a szervezésével foglalkozni. Esetleg logisztikával, de inkább közlekedéstervezés, azon belül is vízi, légi és vasúti közlekedés érdekel. Imádom a földrajzot is, de nem szeretnék arra a szakra menni és kb nincs olyan szak amivel így tudnék elhelyezkedni.

Meg tudnátok olyan cégeket amik ezekben működnek, mert már gyakorlati helyeket is szeretnék ahol lehet diákként dolgozni.

Köszönöm szépen a segítséget!



2020. máj. 5. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Közlekedésmérnök vagy logisztikai mérnök miért nem jön szóba?
2020. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mérnöki szakra menni, illetve nem is tanulok olyan faktot amit oda elvárnak. Engem ezeknek a dolgoknak csak a managelése, szervezése érdekel, nem a műszaki része. Igazából magyarból, matekból, történelemből középszinten fogok érettségizni, emelet szinten pedig angolból, németből és földrajzból.
2020. máj. 6. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A menedzselést, szervezést is a közlekedési és logisztikai mérnökök végzik nagyrészt. Akkor azt javaslom célozz be valami regionális és környezeti gazdaságtan vagy hasonló szakot később.
2020. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!