Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mi a tapasztalata? Jó...

Kinek mi a tapasztalata? Jó döntést hoznék, ha orvosdiagnosztikai analitikust választanék a jövőben? Debrecenben vagy Miskolcon jobb a képzés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem gondolkodni, hogy melyik egyetemre menjek tovább és hogy mit is szeretnék a jövőben. Nagyon megfogott ez a laborans szerű szak. De nyilván ogalmam nincs, hogy ennek mi az előnye és hátránya. Vagy hogy Debrecenben vagy Miskolcon tanuljam., és ezeért kérem a segítségeteket, hogy tapasztalatokat elmondjátok vagy ilyesmi.

2020. máj. 8. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan a labor érdekel, akkor csakis Debrecen, Miskolcon csak a képalkotó van, nincs más. Debrecenben azt hiszem van 2 féle laboros szakirány.
2020. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár érv arra, hogy Debrecent válaszd:

Az országban egyedülálló módon az általános orvosi karon van, ami magasabb színvonalat feltételez

4 szakirány közül választhatsz: laboratóriumi, kutatólabor, radiológia és patológia

már első félév után dönteni kell a specializálódásról (igaz, azt nem tudom, máshol hogy van és ez kinek hátrány, kinek előny, hisz csak bizonyos kereteken belül tudsz változtatni évismétlés/csúszás nélkül, pl. a 2 laboros iránynál lehet és patológiáról is át lehet elvileg menni laboros szakirányra, de minden más variáció csúszással jár)


Szerintem jó hangulatú a szak, viszonylag kevés emberrel (kb. 60 fős évfolyamok vannak) és a tanárok pedig nagytudású emberek és többé-kevésbé rendesek.


Az egész képzés helyben van, a kampuszon, szóval nem kell nagy távokat bejárni.

2021. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!