Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha matek-fizika faktos vagyok,...

Ha matek-fizika faktos vagyok, viszont nem megy a matek, de szeretek verseket írni, milyen irányba tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Most középiskolás vagyok. Általános iskolában még Istenítettek a matektudásom miatt, most azonban már nehézséget okoz felismernem a sinus-tételt egy szöveges feladatban. Mihez kezdjek így?

Szoktam verseket írni, leginkább mást fikázva vele.

Emelett még sokat szoktam magolni is, főként törit, biológiát, magyart. Az információk beseggelése is kedvenc hobbim.


Így milyen irányba tanuljak tovább?



2020. máj. 15. 23:13
A kérdező szavazást indított:
mérnöki
bölcsészettudományi
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne fizika szak, sőt ne is mérnöki szerintem.

Esetleg tanári? Vagy bölcsész?

2020. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%

Legyél repper.

Mondjuk jogra mehetnél ha szeretsz magolni.

2020. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem bölcsészettudomány, esetleg magyar(-töri vagy más) szakos tanár lehetnél vagy a jogi pályát is választhatnád. Bölcsészettudományon is belül van sok érdekes szak pl .anglisztika vagy keleti nyelvek és kultúrák, ha szereted a nyelveket. Bár ez nem derül ki a kérdésedből.
2020. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jogra szavazok ha töriből jó vagy.
2020. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!