Meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
Humános voltam mindig is, de leadtam a jelentkezést emelt olaszra és emelt matekra. Külföldön szeretnék tanulni, úgy gondoltam, ezzel a kettővel több lehetőségem lesz, mint a magyar történelemmel és irodalommal, nyelvtannal. Nem vagyok annyira rossz matekból sem, ötös vagyok, megértem, ha rendesen el van magyarázva, megéri ez a kettő emelt?

2020. máj. 19. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt matek mindenképp jó döntés, az összes gazdasági, informatikai, mérnöki képzésen szükséged lesz rá. Én pl. matekfaktra jártam de nem tettem emelt szintű érettségit, azonban infós szakra jelentkeztem és itt nagyon jól jött, hogy legalább hallottam egy két dologról. Nyelvet tanulni pedig mindig érdemes, inkább az angolra feküdnék rá mintsem az olaszra, de pl. ha angolból már van nyelvvizsgád, akkor hajrá!
2020. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen van már, az angolt már egyedül fogom tanulni, mert az iskolában nagyon gyenge, valami elismertebb nyelvvizsgára gyúrok:)
2020. máj. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!