Egyfiú12 kérdése:

Szerintetek mit válasszak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és jelenleg másodéves az ELTE-n, angol-német tanárszakon. Nagyon szeretem és érdekel amit tanulok, de úgy érzem, hogy kevés (mind szellemileg mind később anyagilag is) és el tudnék még mellette végezni levelezőn egy másik egyetemet.


Sokat gondolkodtam ezen és mivel sok minden érdekel nem tudok dönteni. Leginkább a nyelvekből és a magolós tárgyakból voltam mindig jó, szinte bármit és bármennyit képes vagyok beseggelni és a szorgalmammal sincs gond.


Leginkább a jogon gondolkozom, de eléggé introvertált és konfliktuskerülő személyiség vagyok, így nem tudom mennyire lenne érdemes elkezdeni.


Minden építő jellegű hozzászólást, véleményt köszönök.



2020. jún. 6. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire megy a tanulás, akkor tényleg nem rossz ez a jog. És nem csak válóperes ügyvéd lehetsz. Tehát itt arra gondolok, hogy vannak olyan ügyvédek is, akik simán mondjuk egy háznak az átiratását végzi, habár nem tudom pontosan, ennek nézz utána szerintem. Nem akarok butaságot sem mondani, ez csupán az én személyes véleményem. De azt még hozzátenném, hogy az lehet, hogy úgy vagy vele, hogy egy tanári képzést simán elvégzel úgy, hogy mást is tanulsz mellette, na de a jog....hát senki nem sorolná a legkönnyebben elvégezhető szakok közé, még az sem, aki iszonyatosan tud magolni. Én ezt az egész döntést átgondolnám a helyedben.

Sok sikert hozzá.😁

2020. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joggal nem lőhetsz nagyon mellé, ha megy a seggelés az külön előny ide...😅 írj privatot ha vmi konkret erdekel rola.
2020. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajra a joghoz legalabb probald meg azzal sok lehetoseg lesz
2020. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!