Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki milyen szakmát választana?

Ki milyen szakmát választana?

Figyelt kérdés

Én szakma illetve megélhetési lehetőségekre vagyok kíváncsi igazság szerint fogalmam sincs mit kezdjek továbbtanulás terén ötleteket szeretnék érdekes, ritka, nem mindennapi és akár mindennapi pl.: repülőgép vezető, operatőr,vagy autószerelő olyat is lehet amit csak külföldön tanítanak stb szakmákra jöhet férfi női ki mit dolgozik hogy keres milyen körülmények stb azt is írjátok le ki hogy jutott oda és menyi idő alatt plusz kor/nem

Én:20f


2020. jún. 13. 20:26
 1/7 anonim válasza:
Légkondicionáló szerelő.
2020. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés. Hiába írok neked egy közgazdászi szakmát, ha a szorzótáblát sem ismered, és hiába mondom mondom hogy legyél irodalomkritikus, vagy drámaszerző, ha utoljára Gőgös Gúnár Gedeont olvastad. Mondhatom hogy legyél légtornász, ha tériszonyod van...
2020. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Földigiliszta-idomár.
2020. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es tökmindegy hogy én mit tudok vagy mit sem itt az a lényeg hogy én minnél több szakmát meg ismerjek aztán utánna járjak az már csak az én dolgom hogy az nekem jó e vagy sem

Mert az iskolában csak általános szakmákat ismerhet meg az ember

2020. jún. 13. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

"2-es tökmindegy hogy én mit tudok vagy mit sem itt "

Ja.

2020. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én meleg szívvel ajánlom neked a villamosvezetőt feltéve ha budapesti/környékbeli vagy.

Fizetés már a képzés alatt, alacsony követelések aránylag magas bérrel és elviselhető munkakörülményekkel.

2020. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MLGuy ***** válasza:
100%

Én azokban a szakmákban látok fantáziát, amelyeket magánvállalkozóként végezhetsz és a klímaváltozás miatt egyre nagyobb szükség van rájuk, konkrétabban napelem-szerelő (és azt hiszem emiatt villanyszerelő), légkondi szerelő, redőnyös... de jó az összes építőipari hiányszakma, mint például hidegburkoló, víz- gázvezeték-szerelő, biztonsági ajtóépítő (pont hallottam egy ilyen cégtől, hogy a kezdő fizetés náluk nettó 350.000 forint és van felvétel).


Azután jók még azok a techikusi munkák, amelyekre az ipar 4.0 miatt lesz egyre nagyobb szükség, például telefonszerelő, számítógépes hálózatépítő, csak ezekkel nehezebb magánzóként munkát találni, és a nagy cégeknek ki leszel szolgáltatva.

2020. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!