Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 50 évesen miből érdemes...

50 évesen miből érdemes diplomát szerezni, ha az elsődleges cél az, hogy az életem hátralevő részében diplomás legyek? Gondolom orvosiban gondolkozni már ostobaság lenne.

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 15:06
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
39: miért nem bírod felfogni, hogy ugyan nem szó szerint emelt szintűnek hívták, de ugyanúgy sokkal nehezebb volt a "központi" érettségi...???
2020. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
hogy miért nem fogok fel mellébeszélést? talán a jellege miatt. mond ki nyíltan mire gondolsz mikor beszélsz s akkor tudni fogom, mire gondolsz.
2020. jún. 23. 21:42
 43/47 anonim ***** válasza:

Kérdező = troll


Ha nő lenne, figyelemqrvának szokták nevezni sz ilyen kamukérdéses trollokat.

2020. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
troll a válaszolok egy része. érdekes van akik tudnak válaszolni, nem mellébeszélnek, nekik miért nem vagyok troll???
2020. jún. 23. 21:56
 45/47 anonim ***** válasza:
Én tisztességgel válaszoltam neked több alkalommal. De szerintem is troll vagy, hogy szándékosan vagy tudat alatt, lényegtelen. Kezdj valamit a stílusoddal, mert valami nem stimmel!
2020. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
ha meg tisztességgel válaszoltál akkor miért jó neked ha a trollok esztelenek s aszerint válaszolnak? akkor örülj hogy te nem vagy troll, s ne állj be közéjük
2020. jún. 23. 23:59
 47/47 anonim ***** válasza:
Na kérdező, eltelt lassan 3 év. Hogy állsz az egyetemmel?
2023. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!