Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételivel mindenképp...

Pótfelvételivel mindenképp fizetősre vesznek fel? Még akkor is ha simán megvan a pontom rá?

Figyelt kérdés
Merthogy én jelentkeztem,de inkább másik szakra mennék és most nem vettek fel de erre a másik szakra ami nem volt megjelölve,meg van a pontom.
2010. aug. 2. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb tudomásom szerint a pótfelvételin csak költségtérítéses képzésekre lehet jelentkezni. Kár, hogy nem jelölted meg februárban azt a szakot, amire bejutottál volna.
2010. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, igen én is bánom:S Hát remélem vmi jót találok ki magamnak egy évre:) Szép Hetet!
2010. aug. 2. 01:09
 3/7 anonim ***** válasza:
01:02 vagyok. Azért járjál utána, mert nem mondtam 100%-os biztonsággal. Én már régebben diplomáztam, de akkor még ez volt meghatározva. Ha mégis így van, akkor biztos kitalálsz valamit (OKJ-s képzés, nyelviskola, stb.). Neked is szép hetet! Még egyszer mondom, hogy járj utána, nem szeretném, ha miattam maradnál le, mert félretájékoztattalak.
2010. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pótfelvételin, csak költségtérítéses formában vesznek fel!!!
2010. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha van róla igazolásod 50 pluszpont jár érte.
2010. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mihez van igazolásom?

Nem vagyok fogyatékos...

2010. aug. 2. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából a sulik döntik el, hogy milyen szakot, milyen képzési rendben és milyen finanszírozással indítják el. De hát általában betelnek az államilag támogatott helyek, marad a fizetős. Ha egyáltalán akarja indítani az iskola. A suli honlapján valószínűleg megtalálod, hogy mire lehet jelentkezni pótfelvételin.
2010. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!