Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt fizikások hány % lett...

Emelt fizikások hány % lett az érettségi és miből készültetek fel?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
94%
2020. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 gratulálok :)
2020. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell neki gratulalni, mert ahhoz nem eleg okos hogy a kerdezo altal feltett mindket kerdesre valaszolt volna.
2020. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 35% alekos lett azaz 3 -as bár csak egy éve foglalkoztam magan tanárral emelt szinten

nem voltam soha realos és jó sem matekbol xdd

(Jövőre újra fogom írni a fizikát :))

Hat én a mozaik 11-12 ajánlom az ofis könyveket illetve Moór Ágnes fizika peldatar illetve Dér Radnai Soós könyvet ajánlom plusz Előző év erettsegi feladataibol készültem fel rá

Maga az érettségi nem volt túl nehéz hat nekem a kifejtegetéses rész jobban sikerült ( ahol a törvényekről meg ilyesmiről kell írni ...stb)

mint a tömény számolás de kinek mi ;)

2020. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 azért gratuláltam mert én is idén érettségiztem emelt szinten fizikából bár nem volt túl nehéz de könnyű sem volt főleg a szamolasos rész azért oda kell ész :D én csak egy hármast tudtam összerittyenteni szóval aki 94%-os 5 tud viritani annak minden elismerésem :)
2020. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyedül készülök emelt érettségire. Valami jó tanács?
2020. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!