Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedre mennék középiskolába,...

Szegedre mennék középiskolába, koleszba. Segítetek?

Figyelt kérdés
9.be mennék, realra inkább, és az lenne a kérdés, hogy milyen/melyik koleszt ajánljátok. Valami szabadabb koleszre gondoltam. Tanulás nem zavar, tehát viszonylag sokat tudok tanulni, de kevéssel is beérem. Eddig Pannonhalmára jártam,tehát a tanulás nem nehéz.

2020. júl. 15. 13:06
 1/6 A kérdező kommentje:
És légyszi a sportolási lehetőségeket is írjátok meg, mert eddig atletizáltam, néptáncoltam, fociztam, vívtam, kéziztem, úgyhogy fontos lenne.
2020. júl. 15. 13:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy működik, hogy te vagy a kiskirály, és be méltóztatsz költözni egy szabadon választott kollégiumba. Az iskolád kapcsolatban áll X és Y kollégiumokkal, és ha beadtad a jelentkezést, akkor elbírálják és valószínűleg felvesznek.
2020. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden lakok, nem értek a kolikhoz, de a mi sulinknak pl van saját kolesza (piár).

Van focipalya is meg tesiteremben szoktak kezi orakat tartani vmi egyesuletbol, szoval en azt javaslom, hogy ne kolihoz kosd a sportot, hanem keress egy egyesuletet ami viszonylag kozel van es szimpatikus, abban a sportban amit szeretsz

2020. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg értem, hogy mire gondolsz, de tapasztalatom szerint ez nem lehetséges. Tudom, hogy vannak kivételek, de nagyon köszi a válaszodat😉
2020. júl. 16. 10:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiskirály, hanem felvételit írnék... Úgy tudom, hogy felvételivel szinte bárhonnan bárhova lehet menni, akkor is, hogy ha koleszokról beszélünk. Ráadásul úgy tudom, hogy Magyarország első, vagy második legjobb sulijába járok...
2020. júl. 16. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem a Radnótiról van szó? Amúgy a "legjobb", leginkább arra vonatkozik, hogy a sulinak milyen verseny - illetve továbbtanulási eredményei vannak. De ettől nem lesz jó, ha kihajtanak, de mondjuk szociálisan zoknik vagytok.


Nem akarom ezzel szidni a Radnótit, én is ide járok, de én sokkal szívesebben lennék ságváris mondjuk. Biztosan tudom, hogy átadnák ugyanazt a szükséges tudást, mint itt, plusz a közösség is jobbnak tűnik...


De ez csak az én véleményem

2020. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!