Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan egyetemi szak(ok) ahova...

Olyan egyetemi szak(ok) ahova a bekerüléshez nem kell sok pont, de mégis megéri elvégezni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
PTI, progtervező
2020. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Egyébként amit nem szeretnék, hogy benne legyen az a matematika, sajnos utálom.

Amit viszont imádok: könyvek, olvasás, de mégsem tudom mit kéne tanulnom.

2020. júl. 21. 14:54
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én személyes tapasztalat alapján a nyelvszakokat ajánlom. Bár a ponthatár alacsony, nehéz a képzés; de ha egy kevésbé beszélt nyelvet választasz, tolmácsként, fordítóként alkalmazni fognak, külföldön is dolgozhatsz, idegennyelvű koordinátor is lehetsz, vagy projectmanager, tanár, szakfordító, idegenvezető.
2020. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
könyvtárszak, magyar irodalom.
2020. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha arra hajtasz, hogy lófsznyi ponttal megszánjanak és felvegyenek, nagy eséllyel belebuksz, mint a sicc. Bekerülni könnyű
2020. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Öhm, és ki mondta, hogy erre hajtok kedves válaszoló?:D

Senki szóval további szép napot.

2020. júl. 21. 15:28
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha utálod a matekot akkor nem tudom. Gazdasági képzésből szerintem a gazdaságinformatikus jó meg a pénzügyszámvitel szakra fel vehetnek valahova kevés ponttal de matek. van programtervező,mérnökinformatkius is van ahova felvesznek kevés ponttal de oda meg matek kell és néhol fizika is. Viszont amit írt valaki, hogy tolmács az jó gondolat de azért még odaírnám, hogy ne azért menny valahova, hogy megéri mert csak az valszeg kevés lesz.
2020. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kandóra 280 volt a ponthatár az elmúlt években, viszont nehéz elvégezni. (Villamosmérnöki kar)
2020. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Közszolga szakok.
2020. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"és ki mondta, hogy erre hajtok kedves válaszoló?"

Ez jön le a kérdésedből...

2020. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!