Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a Neptun power up appot Ipadre?

Figyelt kérdés
Ipad pro 2018-am van. Követem a lépéseket, de az Install gomb nem jött be, csak az informatikai kód. Safarin és Google Chromon próbáltam. Nem tudtam jelezni a problémát a készítőknek, elvileg IOSon is működik.

2020. aug. 3. 16:22
 1/1 anonim válasza:
Az apple sajnos nem engedélyezi a JavaScriptet futtató extension-öket (kiegészítőket), ezért sajnos a TamperMonkey sem érhető el iOS-en, amivel a Neptun Power Up-ot tudnád futtatni. (Amúgy maga az iOS-en lévő Chrome sem az a Chromium alapú böngésző, mint ami az asztali gépeket, hanem egy Safari alapú Google témával rendelkező böngésző)
2021. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!