Milyen diploma éri meg, hogyha a matekot igénylő szakok kilőve? Gazdasági, mérnöki pálya kilőve.

Figyelt kérdés

Egy évet eltöltöttem a BTK-n nyelvszakon, viszont úgy érzem, már inkább többre tartom azt, hogy stabil állásom legyen, és viszonylag könnyen építhessem a jövőmet. Matekos, erősen természettudományos pályák kilőve.

Mit javasoltok? Hasonló tapasztalattal rendelkezik valaki?



2020. aug. 8. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ápoló külföldön.
2020. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Maradt a jogi ágazatok
2020. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Marad a lepontozósdi gyakorin. Remélem jól fizet.
2020. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaja :D
2020. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy jól keresni csak a mérnöki/IT, esetleg gazdasági vonalon lehet. A humános szakokkal csak a bérminimum erhető el, tudom, mert én is humán szakon végeztem.


Én a helyedben azért megpróbálnék egy lightosabb gazdasági szakot, pl gazdmen vagy akár egy pénzügy sokkal kevésbé matekosabb mint egy mérnöki szak.


Ha nem megy, akkor meg valami vállalkozás amiből jöhet pénz.

2020. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!