Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakma amivel szabadabban...

Szakma amivel szabadabban mozoghatok az országok között ?

Figyelt kérdés

Olyan szakmát szeretnék tanulni amivel a lehető legtöbb országban dolgozhatok rövid vagy hosszú távon.

Nyilván e mellé szükséges az adott ország nyelve,spórolt pénz,és némi szakmai tapasztalat amit nagy valószínűséggel itthon kellene megszerezni.


Én elsősorban a vendéglátásban (pincér,szakács) gondoltam...de minden másra is nyitott vagyok.


Azért ilyen módon közelítem meg a szakma tanulást, mert fogalmam sincs mivel akarok foglalkozni hosszú távon, de azt tudom hogy életvitel szerűen szeretnék élni több országban is.

Korábban már dolgoztam külföldön pár hónapot így ez még jobban megerősítette a szándékomat.


2020. aug. 18. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

CNC programozó

Java, C++ info

Ápoló

Szinte az összes műszaki szakmunka (villanyszerelő, stb.)

Sofőr

2020. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamionos
2020. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!