Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett egyetem ebben...

Munka mellett egyetem ebben az esetben hogyan? (Nincs levelező)

Figyelt kérdés

Sajnos nincs abból a képzésből amin jelenleg vagyok levelezős. Viszont már csak 1 évem van diplomáig de jelenleg dolgozom egy nagyon jó helyen, ahonnan egyáltalán nem akarok még egy jó ideig eljönni. Így hogyan tudnám befejezni a sulit ha napi 8 órában semennyire nem tudnék elszabadulni suliba az órákra?


Ha valaki volt már ilyen helyzetben kérem ossza meg a tapasztalatait!


21L



2020. aug. 30. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Úgy kell felvenni a tárgyakat. Szabadságot kivenni. Táppénzre menni. Máshogy nem tudod. Ilyenkor jön elő az, hogy az 1 évedből még 5 év lesz :D
2020. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg egyéni tanrend. De ne azzal indokolj, hogy dolgozni akarsz, mert sosem kapod meg.
2020. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a tanrendél be kell jelölni indokot, a felsoroltak közül. Gondolom mindhez kell igazolás.
2020. aug. 30. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyéni tanrendbe nem fogadnak el olyat, hogy dolgozol. Nálunk úgy fogadtak el pl egyéni tanrendet, hogy már 2 éve nem indult a tárgy és voltunk 10 en akinek kellett mert szakirányos választható tárgy volt. Így mindannyian leadtuk egyénibe és így lehetett.
2020. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy abban nem lehet a munka indok.
2020. aug. 30. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy halassz most egy évet a suliból és akkor tudsz dolgozni addig,vagy folytatod a sulit most, de akkor meg a munka ugrik. Döntsd el, Neked melyik a fontosabb. Amúgy milyen szak?
2020. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta. A szabadságod megfelelő ütemezésével, amennyire lehet, munka után. Persze ez nagyon nehéz lesz, de már a végén vagy. Lehet, hogy csúszol majd egy fél évet, ezt bele kell számítani. Jó, ha a munkahely valamennyire rugalmasan áll a dologhoz, az könnyíthet. Meg lehet csinálni, de nagyon nehéz, és nulla szabadidőd lesz, ki leszel facsarva, mint egy citrom, de ha megéri, meg lesz a gyümölcse is. Sok sikert!
2020. szept. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az egyéni tanrendhez az, hogy teljes állásban dolgozol, az egyik legjobb indok. De egyéni tanrendet, csak 1 félévre kerhetsz. Tapasztalatból mondom.
2020. szept. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!