Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kis gyerek/gyerekek mellett...

Kis gyerek/gyerekek mellett levelezőn tanulni lehetséges? Akik így csinálják hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

Ha kb. 2 órára van az egyetem és sajnos majdnem minden hétvégén.

Igazából nem a tanulással van a problémám. Hanem inkább az idővel amit utazással és a tanórákon kell tölteni. És félek belevágni, hogy nagyon büntudatom lesz, amiért nem a gyermekemmel vagyok, hiszen mellette a helyem és most ennek van az ideje és nem a tanulással kellene foglalkoznom.

Sajnos egyetem van pénteken és szombaton is. :(Pénteken a nagyszülőnél, szombaton meg az apukánál lenne.

A szak 4 éves és ezért is idegesít ennyire.


Kérlek segítsetek, mert nagyon vívódom.

Szívesen fogadnék válaszokat. Köszönöm előre is!



2019. szept. 14. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is válassz 3 éves egyetemet. Másodszor is nem kell minden órára bejárnod, csak a gyakorlatokra. Harmadrészt pedig a legjobb, amit a gyerekeiddel tehetsz, hogy tanulsz a jövődért, ami egyben az ő jövőjük is.


Én is végigcsináltam 2 gyerek mellett tök egyedül, neked is menni fog.

2019. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem 2 óra az út oda, csak 1,5, de én is elgondolkodtam most a héten rajta, hogy megéri-e, bár még nincs gyerek csak párom.
2019. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1:

Ez nem egészen így van.

Igaz, hogy csak gyakorlatra kötelező, de én már most túl vagyok 3 oktatási napon és látom hogy muszáj lesz bejárni előadásra is, mert pl ott mondja el a tanár, hogy mit kér vizsgán, akkor van aki ki sem adja a pp anyagot, tehát végig jegyzetekned kell, stb.

Én is azt gondoltam, hogy kb majd bejárok arra a 2-3 napra mikor gyakorlat van+ a vizsgák, hát nem így van, kb 15 alkalommal kell mennem a felevben+ a visgák...

2019. szept. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!