Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek szégyen az hogy a...

Szerintetek szégyen az hogy a lányom megbukott 7-be? nem sikerült a 8-dik osztály.

Figyelt kérdés
Amikor közölte velem a lányom hogy megbukott akkor eléggé szomorú volt. aztán pár nappal mielőtt kezdődött volna az iskola mondta nekem hogy félek hogy mit fognak gondolni a volt osztálytársaim hogy megbuktam és hogy fognak e nevetni rajta. Szerintetek szégyen? a lányom nagyon sokat tanult mindig mindnet megcsinált -amit a tanáraim küldtek neki és mégis megbukott! révész anyuka vagyok

2020. szept. 13. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Általánosban bukni szerintem elég gáz, kedves Révész anyuka.
2020. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az.
2020. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lehet általánosban megbukni?
2020. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Hacsaj nincs valami betegség a háttérben akkor szomorú dolog megbukni általánisban.
2020. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
vanak a lányomnak tanulási zavarai
2020. szept. 13. 20:19
 6/17 A kérdező kommentje:
nem figyel oda amit csinál
2020. szept. 13. 20:20
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet, hogy bem tudtál róla, hogy bukásra áll? Nálunk havonta értesítik a szülőt, ha a csenete bukásra áll. Általánosban és gimiben is..

Pótvizsgát miért nem csinálta meg?

2020. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
meg sajnos eleinte a 7-dik osztály kezdetekor mindig tanult meg mindent megcsinált ahogy leírtam. de sajnos kezdtek telni a napok és odáig jutott hogy mindenkit lezártak es akkor mar alig akart tanulni a lányom barmit mondtam neki üvöltözött velem hogy hagyj békén majd később tanulok.
2020. szept. 13. 20:25
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Tanulásibzavar miat jobb lenne egy szakembert keresni. Később rosszabb lesz ha nem kezditek el időben megtalálni a problémát és annak kezelését
2020. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a karantén miatt, közben bukott meg. Azért volt a kavarodás is. Sok ygerek nem tudta végezni a házikat vagy tanulni megfelelően. Lehet jönni ezzel az általánosban bukni szégyen dologga ,d e aért a múlt év kcisit más volt. ÉS a tanárok nem könnyitették meg , többet kértek mint suliban sokkal.
2020. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!