Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek nem bírnék főállásban...

Félek nem bírnék főállásban dolgozni egyetem mellett. Milyen munkát tudnék csinálni tanulás mellett?

Figyelt kérdés

SOTE - ra szeretnék menni ápoló vagy szülésznő szakra, de sajnos csak magamra számíthatok, nem tud senki támogatni anyagilag és magamat kell eltartanom, albit fizetni, számlákat és mindent. Félek, így le kell mondanom a továbbtanulásrol, pedig minden álmom az, hogy szülésznő vagy ápoló lehessek. Sosem lennék elégedett magammal, ha végül ezt nem érem el..


Lehetetlenség főállásban dolgozni egyetem mellett? Van aki esetleg így csinálja? Segítsetek.. :(



2020. szept. 15. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne albérletezz, hanem koli és aki mehet a Meki.

Sok sikert

2020. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom, hogy az ápolók kapnak ösztöndíjat, mert annyira kevesen vannak, hogy ezzel próbálják őket odacsalogatni. Nekem egy barátom az ápolót végzi Pécsen és mellette dolgozik a klinikán. Szóval lehet, hogy nem is kell Mekiben meg ilyen melókban gondolkodnod.
2020. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2020. szept. 15. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg levelező?

Sokan tanulnak munka mellett.

Nővérem is külön él, főállásban dolgozik és mellette levelezőn tanul.

Szerintem megoldható! Ne add fel :)

2020. szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Egy ekkora felelősséggel járó szakmát levelezőn megtanulni? Nem is értem, hogy lehet belőle levelező szak egyáltalán. Semmiképp ne levelezőn tanuld! Mások életével játszol a tudásod minőségének függvényében.
2020. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza az utolsónak.

A Sote elég sok gyakorlatot ír elő levelezősöknek is, tehát aki akar az onnan is lehet jó szakember.

Ha nem lehetne, akkor miért indítaná az ország egyik legnevesebb egyeteme a levelező munkarendes ápoló képzést?


Egyébként én azt mondom, ha friss esetleg 1-2 éve érettségizett vagy, akkor inkább a nappali és kollégiumban . A diákmunka sokkal jobb és rugalmasabb, mint az "igazi".

2020. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most fogok ősszel érettségizni.
2020. szept. 17. 00:34
 8/9 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, estin fejeztem be a gimit betegség miatt.
2020. szept. 17. 00:35
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is biztos talalhatsz munkát az egészségügyben is. És tényleg érdemes meggondolni a noverszallot vagy ilyesmit.
2020. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!