Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó napot kívánok! Kérdésem a...

Jó napot kívánok! Kérdésem a következő lenne, ha 2016-ban érettségiztem de viszont a matek nem sikerült, akkor mehetek potvizsgázni még? A törzslap nem évül el? Köszönöm válaszukat előre is :)

Figyelt kérdés

#érettségi #matematika #Törzslap kivonat
2020. szept. 17. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Jó napot kívánok!


Igen, mehetsz a következő vizsga időszakban tavasszal, amire, majd február 15-ig tudsz jelentkezni ( február elején indul el a jelentkezés) a kormányablakban.

2020. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Jelentkezéskor vidd magaddal a törzslapkivonatot és javító érettségire kell jelentkezned.

2020. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, mehetsz vizsgàzni amikor csak szeretnél. Van őszi, és tavaszi érettségi, de ezt már nem pótvizsgának hívják, hanem pótérettséginek. Elmész magántanàrhoz, gyakorolsz amikor csak tudsz és meglesz, hajrá!

2020. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Se pótvizsgának, se pótérettséginek, hanem javítóérettséginek, ahogy az előző írja. Bármikor letehető, és az első javító ingyenes. A második bukás után már fizetős lesz a további próbálkozás. Viszont mindig az aktuális követelmények szerint kell letenni. A 2021-es érettségire egyelőre nincs részletes követelmény, mert aug. 31-én a miniszter hatályon kívül helyezte, addig a jelenlegiből érdemes kiindulni, amíg kitalálják, mi lesz.

(Mellesleg a pótvizsgát sem pótvizsgának hívják, hanem javítóvizsgának.)

2020. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. szept. 17. 15:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!