Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek bioinformatikus?

Hogyan lehetek bioinformatikus?

Figyelt kérdés

Biológia Bsc-t fogom nemsokára elvégezni, és nagyon érdekel a bioinformatika. Mesterképzésen lehet bioinformatikára szakosodni. Kettő mesterképzést találtam hasznosnak:

Biológus Msc bioinformatika specializációval és Molekuláris bionika mérnök Msc.


Melyik lenne a leghasznosabb szerintetek?



2020. szept. 22. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs molekuláris bionika mérnök MSc, csak BSc. Ennek a folytatása lehet az info-bionika, az orvosi biotechnológia, mérnökinformatikus MSc-k.


Info-bionika lehet jobb lenne.

2020. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTÉn végeztem, tudom, hogy kik tanítanak ott, ezért azt javaslom, hogy a Biológus mesterképzést válaszd, bioinformatika speciációval. Itt megnézheted a tantervet: [link]
2020. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg, info-bionika a mesterképzés neve. Köszönöm szépen a pontosítást.


Az ELTE biológusi tantervében nem találtam a bioinformatikát. Nagyon szépen köszönöm amiért felhívtad rá a figyelmem!

2020. szept. 23. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!