Szerintetek ?(?)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Ott hagytam az iskolát bizonyos okok miatt ezelőtt 2 éve. 10-es voltam. Van-e rá esély, hogy vissza tudjak menni ugyanazt tanulni 10-dik osztályosként?

2020. okt. 3. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bizonyítványom van rá hogy a 9-dik osztályt elvégeztem
2020. okt. 3. 18:42
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnék tovább tanulni.. Érettségizni, majd Egyetemre menni..😢
2020. okt. 3. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Esti iskola leérettségizel és mehetsz egyetemre. Keress a környékeden egyet.
2020. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szakmunkás bizonyítvány kell ahhoz h mehessek estire .. mar beszéltem a sulival
2020. okt. 3. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Van amihez nem kell. Menj be a munka ügyre, és ott tuti tudnak segíteni. Ha meg kell az estin a szakmunkás mégis akkor gyors leraksz egy fél éves okj-n valamit. Aztán mehetsz érettségizni estin, utánna Egyetemre. Lehet elég macerás lesz, de ha már akkor így ott hagytad a sulit, akkor sajnos-nem sajnos ezt már viselni kell így.
2020. okt. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugy tudom az OKJ nem egyenlő a szakmunkás bizonyítvánnyal
2020. okt. 6. 01:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol hallottál ilyet, esti suliba nem kell szakmunkás bizonyítvány. Esetleg abba amit te néztél lehet, de egyébként nem elvárás mindenhol. De mondom, munkaügy, ott biztos lessz erre megoldás. Olyan nincs, hogy nem lehet.
2020. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!