Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gimiket ajánlotok, ha...

Milyen gimiket ajánlotok, ha orvos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
A legtöbben emelt biosz-fizika-kémia sulit mondanak, amit meg is értek, és én is ilyenekben gondolkodom. De eléggé parázok, hogy mi van, ha nem fog tetszeni a gimi amit választok, meg ilyenek, ezért itt arra gondolok, hogy ha tudtok, írjatok véleményeket/tapasztalatokat olyan sulikról, ahova érdemes lenne mennem (és ha tudjátok írjátok meg, hogy milyen erős a suli amiről írtok). Az átlagom egész általánosban 5,0 volt/még mindig az, és rendesen készülök a felvételire. A legtöbb osztálytársamnak már van konkrét suli ötlete, és mivel elég sok minden érdekel, én csak most határoltam be, hogy milyen téren is szeretnék továbbtanulni. Szóval minden ajánlást/választ/véleményt nagyon köszönök, ezek sokat tudnak segíteni!

2020. okt. 6. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Város?
2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sima gimibe jártam... Annyit tudott, hogy az volt a városban a legerősebb. Mehettem volna még erősebbe is a szomszéd városba, de így legalább kényelmes volt. Bár kellett magán tanárhoz járnom, aki kémiát és bioszt is tanított.
2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Apáczai biosz tagozat.
2020. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Sima gimibe jártam, pontosabban zenesuliba. Mégis meg tudtam csinálni 80% fölött a két emeltet és az összes közepet is. Jó tanáraim voltak, de a tudásom nagy része nem onnan jött, hogy agyon terheltek, hanem onnan, hogy bevágtam a 4 év összes tankönyvét és végigcsináltam az összes érettségit.


Tartom, hogy az ilyen milyen suliba menjek, ha xy akarok lenni típusú kérdésekre az az egyetlen jó válasz, ha valaki annyit mond: ne sulit keress, hanem egyetemet. Az érettségit a hülye is meg tudja csinálni, ha nem lusta és tud önállóan tanulni. Ha nem, akkor meg minek menne egyetemre

2020. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell hozzá biosz-kémia tagozat, teljesen jó a sima gimi is.

A lényeg, hogy erős legyen, jó tanárokkal. Ezt egy akármilyen szakgimiben nem biztos hogy megkapod. Várostól függ, hogy mik a lehetőségek.

2020. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Vecsés (a város ahol lakom). Budapestre nem gond bejárnom, mert a közelben van a vonatállomás
2020. okt. 7. 16:14
 7/13 A kérdező kommentje:
És köszi a sok gyors választ :). Még elég új vagyok a témában, és mindenféleképpen megpróbálok minél többet tájékozódni, ezért raktam ki a kérdést,hogy rendes véleményeket kapjak (és kaptam is!) Tudom az ilyen hova menjek kérdések elég buták, de veszíteni azzal, hogy kiraktam a kérdést nem veszítek. Szóval mindenkinek köszi aki válaszol, még akkor is ha kicsit „bugyuta" a kérdés!
2020. okt. 7. 16:19
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne szeressél orvos lenni, orvosként ennyit tudok neked tanácsolni, vagy ha mégis, akkor úgy kell készülni, hogy egyből külföld diploma után. Itthon nem éri meg orvosként dolgozni. Nulla megbecsülésünk van.
2020. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Én most végzek az egyetemen és kétséggekkel vagyok tele a jövőmet illetően.
2020. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire rossz? Nagyon szeretem a bioszt, és az egész nagyon érdekel. Mondjuk ti biztos jobban tudjátok, mivel már van egyéni tapasztalatotok. De minden esetre még sokat változhatnak a körülmények, és a véleményem is ezzel kapcsolatban, majd meglátom mi lesz gimi után. Amúgy a külföld sem lehetetlen, mert szeretek, és egész jól tanulok idegen nyelvet. De köszi a véleményeket nektek is <3
2020. okt. 7. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!