Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek be tudok jutni...

Szerintetek be tudok jutni ezekbe a sulikba? Ha igen, véleményt tudnátok róluk mondani?

Figyelt kérdés

Az átlagon egész általánosban 5.0 volt/és remélhetőleg lesz. Az írásbelit 80-85 pontosra próbálnám megírni (persze törekszem hogy minél jobb legyen), és ha így haladok a gyakorlással, remélhetőleg el is fogom érni.

Szóval a sulik amikről kérdeznék:

-Eötvös (BP)

-Szent István (BP)


Azt szeretném róluk tudni elsősorban, hogy milyen a szóbeli. Nehéz? Kedvesek a tanárok? És közösség is érdekelne. Azt tudom, hogy mindkét suli elég erős, és nehéz. De hát a jó gimiért meg kell dolgozni :D



2020. okt. 7. 21:45
1 2
 11/14 bbmarta ***** válasza:
8-as vagyok, igen, annyira jó a komplex természettudományi tagozat...a következő évben ráadásul az iskola legjobb fej kémia tanára fogja vinni a kémiát, ami azért nem mindegy, mivel heti 5-6 óráról van szó!A fiam most érettségizik, kémiából és matekból emelt szinten,rendkívül jó a matek és a fizika tanára is...de igazából mindegyiket nagyon szereti, az angol tanárt leszámítva...ami nagyon jó itt, hogy nem nyomnak agyon házival és nagyon korrektek a tanárok minden szinten. Nagyon sok a fiatal pedagógus köztük. Fegyelmezniük nem nagyon kell, olyan jól tanítanak, hogy 45 percből 45 percet ezzel tudnak tölteni, így haladni is tudnak. A diákok is jófejek, nincsenek elszállva maguktól, pedig nagyon komoly versenyeredményeik vannak OKTV-n és nemzetközi versenyeken is.Sokat tudnék még mesélni... de írj bátran privátot, bármi kérdésed van! Annyit még, hogy idén 2 gyerekem is felvételizik ide, szóval sok rosszat nem mondhatott nekik a suliról a bátyjuk!
2020. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Basketballgirl ***** válasza:

Sziaaa!! Az Eötvösben vagyok tizedikes, imádom, csak jót tudok mondani róla!


Röviden pár mondat mindenről:

- Egyáltalán nem versenyistálló, de ha szeretnél versenyezni akkor arra felkészítenek rendesen (senkire nem erőltetik, ha nem akar)

- A gyerekek elképesztően jófejek és mivel elég sokan vagyunk, így mindenki megtalálja a maga társaságát.

- A tanárok többnyire nagyon gyerek-központúak, lehet velük beszélni, kérdezik a véleményünket, izgalmas órákat tartanak (többnyire lol)

- Az iskola nagyon jó hangulatú, rengeteg közösségépítő program, szakkör van. Ha idejössz a nulltábort ne hagyd ki, maradandó élmény!

- Kell tanulni az igaz, de teljesen kibírható több edzés mellett is.


Ha van bármi kérdésed még írj nyugodtan, szívesen válaszolok :))

2020. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Basketballgirl ***** válasza:

Jaj és a lényeget lefelejtettem, szerintem be tudsz jutni simán, ha tényleg megírod jóra a felvételit!

A szóbeli nem nehéz, előre fel lehet készülni, hogy kb miket kérdeznek, ha azokat tudod és mosolyogsz, baj nem lehet:))

Szóval sok sikert mindenhez és remélem felvesznek!

(#12es voltam)

2020. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. nov. 23. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!