Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!16 éves lány vagyok és jelenleg gimnázumba járok,ahol spanyolt tanulok és angolt.Nemtudom mi szeretnék lenni,de jövőre el kell dönteni ,hogy milyen faktokat szeretnék felvenni és ötletem sincs,de szeretek ilyen nyüzsgő környezetben lenni,ahol és irányíthatok ,szóval ilyen rendezvényszervezőhöz hasonló munkák érdekelnek.Szorgalmas,energetikus vagyok és szeretek emberek között lenni és utazni.(a külföldön való elhelyezkedés is szóba jöhet)

Szeretnék segítséget kérni,hogy esetleg ti mit ajánlanátok?

Milyen faktokat vennétek fel?

Esetleg hova mennétek tovább?(mindenképp szeretnék egyetemre menni)

Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítenétek



2020. okt. 14. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a felvin olvasd el az összes szaknak a leírását (annak is, amire sosem gondolnád, hogy érdekelne), így biztos találsz valami olyat, amit szívesen tanulnál. A rendezvényszervező nem rossz, viszont nagyon sok embertől lehet hallani, hogy nem sokat érnek ezzel a diplomával (személyes tapasztalatom nincs). De ha az irányításra helyezzük a hangsúlyt és nem teljesen idegen tőled a matek, akkor szerintem valamilyen gazdasági szak, például gazdálkodási és menedzsment is szóba jöhet.
2020. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!