Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mibe fektessem...

Szerintetek mibe fektessem bele az időmet?

Figyelt kérdés
Most végeztem a gimnáziummal és eljöttem dolgozni hogy legyen egy kis pénzem, de szeretném folytatni a tanulást csak sajnos nem tudom hogy mit. Tanuljak inkább egyetemen valamit vagy inkább tanuljak meg németül szinte felsőfokon és menjek ki dolgozni? Sajnos magyarországon nem sok jövőt látok, sokszor szoktam olvasgatni posztok alatt hogy ilyen olyan végzettséggel ami nem büfészak és nehezen találnak munkát velük, ha találnak is szinte potom pénzért, ezzel szemben ausztriában egy egyszerű bármilyen dolgozo majdnem 2 szer annyit keres úgy, hogy még kapnak 13-14 havikat. Mivel közel lakom a határhoz ezért is gondolkodtam rajt el hogy melyik lenne jobb?

2020. nov. 4. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kint meg is dolgoztatnak érte, csak hogy tisztában legyél vele. Ismerősömék kint vannak, gatyája lerohad róla, annyit melózik. Penzt kap, de 3 havonta újak a munkatársak, mert nem bírják (szálloda, konyha)
2020. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj! Sokat és jó irányba!
2020. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!