Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia szóbelin mennyit...

Emelt kémia szóbelin mennyit kell tanulni ahhoz hogy elérjek 50/35 pontot?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszönöm!

2020. nov. 6. 22:46
 1/7 A kérdező kommentje:
91%-ot írtam, 1 hét múlva szóbeli, B tételeket a "Fazekas" szerint meg meg tanulgattam, C tételeket nem találom nehéznek, leginkább az "A" tételtől tartok!
2020. nov. 6. 22:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most érettségiztem én is, de még nem tudom az eredményeket, te hogyhogy tudod?

Már nagyon izgulok.


Megkérdezhetem, hogy mely tankönyvekből készültél fel és kb. mennyit tanultál?


Volt magán tanárod?


Orvosira készülsz?


Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de májusban szeretnék emelt kémia érettségit tenni és sajnos a sulimban nem nagyon volt kémia oktatás fakt pedig egyáltalán nem indult. Nekem a gyógyszerészeti lenne a cél.

2020. nov. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
35 pontból akarsz 50-et elérni? Az kemény...
2020. nov. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
50-ből 35-öt :D
2020. nov. 7. 09:24
 5/7 A kérdező kommentje:
11-12-es mozaikos tankönyv+ 10-es tankönyvre szükségem volt hogy kiegészítse kicsit a szervest (karbonsavak, N-tartalmú heterociklusok, szappanok) igen jártam kémia magántanárhoz, és készültem is elég sokat! Nekem általában nem a számításokkal hanem az elmélettel volt nagyobb gondom, ehhez Villányitól a "Tesztgyűjtemény Középiskolásoknak" könyvet megcsináltam teljesen, illetve csinálgattam egy nem kevés feladatot az "Ötösöm lesz kémiából" című könyvből, szintén Villányitól! Ha befejezem a szóbeliket (bioszból is írtam egy 85-öt, amelyet szeretnék felhúzni) akkor valamilyen úton módon (még nem tudom hogyan) egy internetes platformon szeretnék segíteni azoknak akiknek nem megy a számítás, szerintem bárkit fel tudnék készíteni 3 hónap alatt belőle! Ha érdekel még valami nyugodtan írj privátot!
2020. nov. 7. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Köszönöm, ha lesz még kérdésem írok.


3 hónap az nem kevés?

2020. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, a számolás simán megtanítható, még akkor is ha az adott illetőnek a matematikai készségei nem igazán kedvezőek. Csak lényegre fókuszálva, tippek segítségével (hiszen diákként lehet valamit jobban képes vagyok elmagyarázni mint a tanár) simán meglehet!
2020. nov. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!