Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem megyek el szóbeli érettség...

Nem megyek el szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Hat tantárgyból érettségizem és a kémia emeltem nagyon rosszul sikerült. A szóbelim most pénteken lenne és nem igazán tudtam felkészülni rá több okból kifolyólag. Azt szeretném kérdezni, hogy az ugyanúgy érvényes az idei évre is, hogyha nem megyek el akkor a bizonyítványomba nem kerül be, csak egy lapot kapok róla és egyetemre is ugyanúgy tudok felvételizni( persze oda ahol nem követelmény a kémia).

#kémia #érettségi #Továbbtanulás Szóbeli
2018. jún. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem választott tantárgy és nem számít bele, ahova kell, akkor nem lesz semmi következménye.
2018. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én ugy tudom, hogy ha nem mész el, akkor automatikusan megbuksz az adott tárgyból
2018. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. Ha nem mész el, akkor megbuksz belőle. Viszont mivel ez a 6. tárgyad, ezért megkapod az érettségidet és tovább is tudsz tanulni egy olyan szakon, ahol nem követelmény az emelt kémia. Ha szeretnéd, akkor később újra tudsz belőle érettségizni is.
2018. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 7. 05:42
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy se mennél el és bukást szeretnél azért még elmehetsz. Veszteni valód nincs. Maximum megbuksz. Péntekig van még idő megtanulni. A felét megtanulod a többit elolvasod párszor. Ha olyat húzol amit nem tudsz húzol másikat. Hátha pont 1-es tételt húzol pl aztán kimaxolod. :). Legalább nem 1-es lesz beírva. Ha meg buksz akkor meg? Úgyis bukni akartál. :) Szóval készülj kicsit és menj.
2018. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!