Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci egyetem vélemény ?...

Miskolci egyetem vélemény ? Milyen a közösség ? Milyen a koli? Programok ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
semmiképpen se írd meg, hogy milyen szak...
2020. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Politikatudomány.
2020. nov. 21. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Én a ME-re járok, igaz bejárós vagyok mivel Miskolc mellett élek egy faluban.

Szerintem kicsit gyenge képzés (gyógytornász).

Valószínű, hogy újra beadom a jelentkezést máshova. Egyébként az egyetemváros nem rossz. Van külön ME gyorsjárat ami szerintem előny de több busz is jön.

Viszont a területen egész nagy távolságok vannak.

A társaság meg elég vegyes. A kolisok jól megvannak és nem mindenki barátkozik “külsősökkel” (értsd még köszönni se köszönnek).

2020. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mivel másik karra járok, így a szakról nem tudok nyilatkozni. Maga a közösség elég jó, szerintem az egész országban itt a legjobb! Mégpedig a selmecbányai hagyományok őrzésének köszönhetően, amiben nagyon sokan részt vesznek. Az interneten találsz anyagokat ezzel kapcsolatban. Persze ezen kívül is van rengeteg program. Felsorolni most hosszú lenne, nyilván buli része is megvan, meg a "kifinomultabb" szórakozás is. A város egyik legjobb klubja is a campuson van, ami egyébként az ország legnagyobbja. A belvárosi bulis rész közvetlen buszjáratokkal elérhető. A koli elég jó, én is kolis vagyok. A közösség nálunk gépészeknél nagyon jó, amennyire belelátok, bölcsészen is az.
2020. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az egyetem nem rossz, Miskolc viszont elég veszélyes város.

Én inkább nem mennék oda.

2020. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem veszélyesebb, mint Budapest belvárosa. A miskolci Egyetemváros ráadásul szinte különálló település, egy darab rosszarcút láttam ott 7 év alatt.
2020. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!