Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nincs nálam az érettségis...

Nincs nálam az érettségis papírom, azt ki tudják adni ismét?

Figyelt kérdés
Mivel nem sikerült az érettségim ezért ilyen papírt kaptam amin megvannak, hogy melyikből mentem át, de sajnos itthon nem találtom. Sejtem, hogy lehet ott maradt a suliban mikor kiiratkoztam. De ha esetleg ott sincs akkor mégis kitudják nyomtatni valahogy ahova el van mentve? Nem rég volt olyan 2019 májusa körül. Csak mégis jó lenne ha nálam lenne, hogy felmutassam ha kérik. Mivel csak egy tantárgy miatt buktam az egészet. Ez esetleg pénzbe is kerülne? Megkérdezzem erről esetleg a régi tanáromat hátha ő jobban tudja ezt ott, nem lesz ez tolakodó? köszi a válaszoakat.:)

2020. nov. 25. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapsz másolatot. Írj az igazgatónak, vagy a helyettesnek.
2020. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

A vizsgákat anyakönyvezik. Nem tudom, hány évig van

az iskola irattárában, aztán megy az Országos Levéltárba.

2020. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor még időben vagyok mert csak pár hónap telt el végülis :D.
2020. nov. 25. 23:46
 4/6 A kérdező kommentje:
na jó nem pár hónap most látom :D
2020. nov. 25. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Kitalálom: a matekot buktad..
2020. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5.igen, de ez miért fontos?
2020. nov. 26. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!