Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mi a véleménye az Efeb...

Kinek mi a véleménye az Efeb Felnőtt képzés logisztikai és szállítmányozási ügyintéző képzéséről E-learning formájáról?

Figyelt kérdés
Gondolkozok ezen a képzésen, csak az Efebről nem tudom , hogy megéri-e. Ha valaki elvégezte szívesen beszélnék vele erről.

2020. nov. 29. 08:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja és egy vagy több nyelvvizsga nem árt hozzá
2021. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Sziasztok! Bocsánat, hogy belekérdezek, de nem kaptam választ rá és nem találtam sehol.. E-learning esetén a fizetés, hogy működik? Mikor kell az első részletet fizetni? Előre is köszönöm a választ
2021. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Normen123 válasza:

12-es

A fizetés banki utalás során történik vagy ahogy én is csináltam, hogy van egy olyan része az egész ügyfélkapunak ahol a fizetéseket kell rendezni. Hónapra pontosan le van vezetve mikorra és hány forintot kell fizetni.

Az első részletet általában a tanfolyam megkezdésének idejében szokták befizetni a regisztrációs díjjal együtt.

2021. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Bocsi ha itt válasz helyett én is konkrét kérdést tennék fel, de úgy gondolom talán itt előbb célba ér.

Nekem csak a konkrét tananyagra lenne szükségem amit egy Logisztikus, Logisztikai ügyintéző képzésen használ az adott tanuló, mivel vizsgázni nem szeretnék belőle, csak a jelenlegi munkámhoz úgy érzem szükséges lenne egy erős alaptudás a témával kapcsolatban.

Esetleg ha valakienk megvan a korábban használt tanayag, vagy tudja, hol tudok megtalálni, elküldené/megosztaná velem?

Előre is köszi!

jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!