Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit választanátok? Mennétek...

Mit választanátok? Mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy Debrecenben 12.-es vagyok és egyetemre szeretnék menni Pestre a BME-re vagy valami hasonlóra gazdasági szakra. Jelenleg egy közeli csapatban sportolok másodosztályban és a következő évben számítanának rám a csapatban és azt szeretnék ha maradnék. Nem tudom eldönteni igazán mit szeretnék. Felmenni Pestre új élet új emberek több lehetőség a sportban mert több csapat van, de nincs semmi biztos pont és a saját lábamra állnék. Vagy maradnék a szüleimmel laknék továbbra is és ide járnak egyetemre Debrecenbe.Ti mit tennének a helyemben? Maradnátok vagy mennétek ?

2020. nov. 30. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Mennél Pestre
Maradnál Debrecenben
32 szavazat
 1/5 anonim válasza:
75%
Valahol el kell kezdeni az önállósodást, nem? Pest nem a világ vége. Még találkozhatnál a szüleiddel, barátaiddal mondjuk havonta. Azt válaszd, ami hosszútávon nagyobb hasznot teremt neked.
2020. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenből bárhova mennék, csak ne kelljen ott lenni. Mondjuk nekem már nem is kell, hála az Égnek.
2020. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Nem a találkozással lenne probléma hanem a sportban a lehetőség miatt kérdezem, hogyha ez most így biztos lenne Pesten meg nem tudom mi lenne.


#2 Mi a bajod Debrecennel ?

2020. dec. 1. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted a sportod, Pesten is megtalálod a helyed benne, én így gondolkodnék. Ha meg nem, hát nem is volt az olyan fontos.
2020. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Pestet támogatom, de ezt csak abból mondhatom, mert mindkét helyen rengetegszer jártam, és nem akarok senkit megsérteni, de mérföldnyi a különbség a kettő között (ami azt illeti, szó szerint). Szerintem remekül éreznéd magad, és kitárulkoznának előtted a lehetőségek.
2020. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!