Szerintetek felvesznek?

Figyelt kérdés
Szóval a város egyik legjobb kéttannyvűébe szeretnék menni. Az angolt szinte folyékonyan beszélem azzal nincs probléma. Nagyon jó magyaros vagyok és úgy gondolom, hogy matekból is tudom hozni az országos átlagot. De előreláthatólag lesz min. 2 vagy 3 db négyesem (ebben benne van a tavalyi évvége és a mostani félév is). Szerintetek van esélyem? Mert ide mindig túljelentkezés van.

2020. dec. 26. 11:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kéttannyelvűébe
2020. dec. 26. 11:45
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
kéttannyelvűébe - "nagyon jó magyaros vagyok"
2020. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy milyen központit írsz. Jó központival biztosan felvesznek, de rossz írásbelivel nem kerülsz be.


Sok sikert!

2020. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Jó lenne tudni, hogy hol laksz, melyik gimiről van szó.

A matek országos átlag pedig nem egy hű de magas pontszám. Sőt, az országos átlagot is hülyeség nézni, mivel már szinte minden gimi kéri a felvételit, így 50 pont környéke szokott lenni.

2020. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es mi volt ezzel a probléma? Xd
2020. dec. 26. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy előttem írták, az országos átlagot felejtsd el. A 23 pontos matematika központi nagyon kevés egy jo iskolába.

A kiválo angol nyelvismereteddel meg csak a szobelin mész valamire, de ahhoz, hogy oda behívjanak, jol meg kell írnod a központi felvételiket. Nemcsak a magyart, de a matekot is.

2020. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nincs rajta az a gimnázium, ahova menni szeretnél?

[link]

2020. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os

Ebbe az iskolába több ismerősöm is jelentkezett. Volt amelyiküket 17 (!) pontos matek felvételivel vették fel ememelt angol szakra. Szóval ezért gondoltam én is, hogy ez ide egy egész jó pontszámnak minősülne.

2020. dec. 26. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Ja, bocsánat, azt hittem, ez egy erős iskola.

Akkor mi a kérdés?

Így nehéz válaszolni, ha nem mondod meg, melyik városrol, iskolárol van szo.

2020. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kaposvár-Munkácsy kéttannyelvű. Egyébként tényleg erős és jó hírű suli.
2020. dec. 26. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!